Alapítványunk neve: Az Ostorosi  Óvodáért  Közhasznú Alapítvány

Székhelye: 3326 Ostoros, Szent István tér 1.
Képviselője: Rétiné Godó Alíz

Adószám: 18593190-1-10

Az alapítvány célja: Az alapítvány elsődleges célja az Ostorosi Szőlőfürt Óvoda támogatása. Az anyagi támogatás az óvoda intézményi működésének egészére kiterjed.

Célja, hogy a gyermekek neveléséhez, oktatásához, képességfejlesztéséhez és ismeretterjesztéséhez szükséges tárgyi feltételek, és eszköztár bővítését lehetővé tegye, a gyermekek részére kulturális és szabadidős tevékenység fedezetét biztosítsa.

A gyermekvédelem keretén belül hozzájárul a szülő – gyermek – oktatási intézmény – pedagógusok közötti jó kapcsolat kialakításához és fenntartásához, pl. úgy, hogy közös családi programokat szervez, amihez anyagi támogatást is nyújthat.

Célja végül az óvoda működését biztosító ingatlan állagmegóvása, ezen belül különösen a csoportszobák és a hozzájuk tartozó szociális helyiségek tisztasági festése, berendezéseinek fokozatos megújítása, valamint az óvoda udvarának gondozása, ott játékeszközök telepítése és azok karbantartása.

Tisztelt Szülők!

Ezúton is köszönjük, hogy adójuk 1% – val támogatták óvodánk Alapítványát!
Kérjük, továbbra is támogassák munkánkat adójuk 1 %-ával!

2020. évben315.403 -Ft.
2021. évben322.469 -Ft.